Števko, to si predsa nemusel...

Autor: František Ptáček | 20.7.2013 o 22:31 | (upravené 21.7.2013 o 9:53) Karma článku: 14,91 | Prečítané:  1280x

Potom že právnici nepoznajú nehu! Nefalšovaný slovanský feeling! Priamy ťah na bránu a využitý moment prekvapenia. Cmuk, cmuk, cmuk... ako kolibrík! Po tom, čo jeho excelencia, veľký, starý uj, tíško a bez papiera, zasyčal ono týždne štylizované a trénované “... a tak predsi dneskaj, s týmto sa menujem pána Dobroslava, Drahoslava, Miroslava, súdr...pána Čižmára za generačného propagátora Slovinskej socialistickej republiky” padol Štefanovi H. balvan zo srdca s takým rachotom, že to bolo počuť aj tam, kdesi za chrbtom božím, na juh od Kosova.

V ten horúci letný deň, plný vďakyvzdania a mužných citov, v deň vymenovania najnovšieho generálneho prokurátora Smeru, Hollywood pohorel na plnej čiare. Vedno s najväčšími legendami strieborného plátna. Hayworthová tak nebozkala Kellyho a Bergmanová Bogarta ako rozkokošený predseda Najvyššieho súdu nášho - teraz už aj doslovne - milovaného premiéra.  Pamätníci by mohli namietať, že onehdy, Hollywood sem, Hollywood tam, trojka Husák-Honecker-Brežnev to dokázala robiť parádnejšie  - to bol ale iný svet. Protézy boli vrtkavé, bozky jazýčkové a vojna studená.  Je však celkom možné, že ďalšie zbližovanie Štefana s Robertom budeme môcť sledovať v polnočných Črepinách a čierno-biely súdružský sex so 60-tych a 70-tych rokov bude nadobro zabudnutou romancou.

O pánovi premiérovi sa už čo to popísalo a čo to ešte ani nie, ale nepredpokladám, že protokolárny petting s niekým ako Harabín by patril medzi jeho neodkladné priority. Dokonca verím tomu, že keby tušil, kto si naňho v zákulisí robí chúťky, prokurátorskej inaugurácii by sa bol vyhol širokým oblúkom. Sú však v živote bozky, pred ktorými niet úniku. Toto mohlo byť čosi také. A okrem toho, nazerané z čisto pragmatického hľadiska, chvíľkové uspokojenie straníckeho kolegu je vždy menší malér než, symbolicky povedané, diera v hlave či nálož pod sedadlom ... ak sa teda už tak neobalene a míľovými krokmi rútime späť do čias vrcholného mečiarizmu.

Na základe momentálnej konštelácie výkonnej, zákonodarnej a súdnej moci v tejto krajine možno očakávať, že Harabínovo vzplanutie nebolo posledné mládeži neprístupné spravodajstvo odvysielané bez osemnástky v červenom kruhu. Je viac než pravdepodobné, že sa už teraz môžeme tešiť na ďalšie pokračovania, spontánnym, papalášskym sexom korenených, politických, hospodárskych a justičných udalosti. Veď kto by dokázal udržať na uzde svoje pudy v prípade zmyselných menovaní do najvyšších funkcií, tajomne erotických tendrov, rajcovných zastavení trestného stíhania, intímnych stiahnutí žalôb, či do krajností nadržaných amnestií?! Nikto. Lebo, i keď sa to zdá neuveriteľné, sme len ľudia.

Jedno mi ale nejde do hlavy. Prečo padli tie nechutné bozky až teraz? Prečo nie už v deň hlasovania parlamentu pred dvomi týždňami!? Bolo by to omnoho logickejšie. Veď len idiotovi by mohlo preblesnúť hlavou, že ten uj nepodpíše čokoľvek, čo mu jeho stranícky pán strčí pod nos. Divné.

P.S.: Záverom ešte link - pre prípad: http://dievcata.blog.cz/0903/ako-sa-bozkavat

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Polovojenská organizácia pýta peniaze na domobranu, končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Branci obchádzajú zákon a sú nebezpeční

Demokracia má právo brániť sa a je najvyšší čas, aby to začala aktívne robiť.

KULTÚRA

Vojna bez krvi. Dunkirk je filmová anomália

Film leta bol prijatý s istým nepochopením.


Už ste čítali?